Zaoberáme sa výrobou nábytku do rôznych častí vášho domova, vrátane kúpeľne, obývacej izby a chodby. V našom sortimente nábytku do kúpeľne nájdete riešenia, ktoré spájajú eleganciu a praktickosť. Naším cieľom je vytvárať nábytok do kúpeľne, ktorý nie len skvele zapadne do vášho interiéru, ale aj zabezpečí účinné usporiadanie tohto priestoru.

Obývacie steny môžu byť kombináciou funkcionality a estetiky. Naše obývacie steny umožňujú organizovať všetky potrebné predmety a dekorácie v jednotnom a vkusnom dizajne. Tieto obývacie zostavy nie sú len praktickým riešením, ale aj estetickým doplnkom vášho obývacieho priestoru.

Pri vstupe do vášho domova je dôležitým prvkom vhodný nábytok do chodby, ktorý vám pomôže udržiavať poriadok a efektívne využiť tento obmedzený priestor. Nábytok do chodby navrhujeme s ohľadom na úložný priestor a štýlový vzhľad, takže vaša chodba bude praktická a príjemná na pohľad.

Spojte sa s nami, ak hľadáte nábytok do kúpeľne, obývaciu stenu alebo praktický nábytok do chodby.

Tu nájdete vždy len výber z našich realizácií. Viac fotiek z realizácií nájdete na našej facebookovej stránke Stolárstvo Kubík.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám