Vyrábame aj vstavané skrine na mieru, ktoré sú navrhnuté tak, aby optimálne využili dostupný priestor vo vašom interiéri. Vstavané skrine sú ideálnym riešením pre organizáciu vášho oblečenia, obuvi a ďalších osobných vecí, a to bez toho, aby zaberali cenný priestor vo vašej izbe.

Naše vstavané skrine sú výsledkom precíznej práce s ohľadom na detaily a špeciálne požiadavky klientov. Každý kus je vytvorený s ohľadom na vaše individuálne potreby a preferencie. Bez ohľadu na to, či potrebujete vstavanú skriňu s veľkým úložným priestorom, vstavanú skriňu s posuvnými dverami alebo vstavanú skriňu s rôznymi oddeleniami a šatníkovými tyčami, sme pripravení vaše predstavy premeniť na skutočnosť.
Ak hľadáte vstavané skrine, ktoré budú nielen funkčné, ale aj estetické a prispôsobené vašim potrebám, spojte sa s nami. Naše vstavané skrine na mieru sú investíciou do štýlu a kvality, ktorá vydrží.

Tu nájdete vždy len výber z našich realizácií. Viac fotiek z realizácií nájdete na našej facebookovej stránke Stolárstvo Kubík.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám